Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Festyn w Szkole Podstawowej Nr 7 w Tomaszowie Maz. - 50 lecie szkoły

W dniu 22 września 2012r. Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim obchodziła 50-tą rocznicę istnienia, która niegdyś funkcjonowała jako szkoła w Ludwikowie. Festyn rozpoczął przygotowania do głównych obchodów, które zaplanowane są na listopad. Jedną z atrakcji był pokaz wozów strażackich, które od zawsze budzą szczególne zainteresowanie najmłodszych.

Udział w pikniku wzięli uczniowie wraz z rodzicami oraz osoby zaprzyjaźnione ze szkołą, wśród których znalazł się Poseł Marcin Witko.

Sobotni festyn był jedynie wstępem do obchodów wspaniałego jubileuszu. W październiku przewidziane są rozgrywki sportowe, a w listopadzie główne uroczystości.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/-festyn-w-szkole-podstawowej-nr-7-w-tomaszowie-maz-50-lecie-szkoly/