Facebook
Twitter
Google+
YouTube

40. miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Dla wolnej i suwerennej Polski

W dniu 10 sierpnia 2013 roku odbyły się uroczystości upamiętniające 40. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej, których uczestnicy tradycyjnie wzięli udział we Mszy Świętej w warszawskiej archikatedrze, następnie przeszli w Marszu Pamięci przed Pałac Prezydencki.

Uroczystości upamiętniające 40. miesięcznicę katastrofy smoleńskiej rozpoczęły się rano, Mszą Świętą w intencji ofiar w warszawskim kościele seminaryjnym. Po nabożeństwie prezes Jarosław Kaczyński i delegacja polityków PiS przeszli przed Pałac Prezydencki, aby odmówić modlitwę za zmarłych i zapalić znicze. Jak 10. każdego miesiąca politycy PiS oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej, także na Powązkach. Wieczorem odbył się Marsz Pamięci poprzedzony Mszą Świętą w Archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela.

W uroczystościach uczestniczył Marcin Witko Poseł na Sejm RP.

Źródło: www.pis.org.pl/article.php?id=21998
zdj. www.grzegorzmatusiak.pl

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/40-miesiecznica-katastrofy-smolenskiej-dla-wolnej-i-suwerennej-polski/