Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Akcja charytatywna - Nakręceni na pomoc!

Chciałbym podziękować wszystkim darczyńcom za propagowanie akcji charytatywnej ”Nakręceni na pomoc!” organizowanej wspólnie z Fundacją Kocia Mama. Jest mi niezmiernie miło, że zostaliście zarażeni pasją niesienia pomocy osobie potrzebującej, oraz że nie jesteście obojętni na los ludzi chorych i niepełnosprawnych.

Składam serdeczne podziękowanie dla Dyrekcji oraz Społeczności Uczniowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzustowie oraz Pani Dyrektor Magdalenie Podyma i Pani Monice Kozieli wraz z Uczniami Liceum Ogólnokształcącego „Twoja Szkoła” w Tomaszowie Mazowieckim. Podziękowania kieruję również dla Związku Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka Hufiec Tomaszów Mazowiecki oraz Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Tomaszowie Maz. a także dla p. Rafała Gizy i p. Katarzyny Galuby, p. Jolanty i Andrzeja Szmidt, p. Agnieszki Owczarek, p. Haliny Chyra, p Wacławy i Dariusza Bąk, p. Marty Niemczyk, p. Konrada Pręcikowskiego.

Zachęcam wszystkich do kontynuowania zbierania plastikowych nakrętek.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/akcja-charytatywna-nakreceni-na-pomoc/399