Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Szanowni Mieszkańcy,

dobiega końca realizacja największej miejskiej inwestycji, która ma ogromne znaczenie dla nas wszystkich. Nie tylko poprawi jakość życia osób, które skorzystają z możliwości przyłączenia swoich posesji do sieci kanalizacji sanitarnej, ale wpłynie także na poprawę jakości wód powierzchniowych i podziemnych, co będzie niezwykle istotne dla bezpieczeństwa ekologicznego. Tomaszów stanie się miastem bardziej przyjaznym dla środowiska. Zakończenie inwestycji to jednak połowa sukcesu, o pełnym będzie można powiedzieć dopiero wówczas, gdy z krajobrazu miasta zniknie ponad 2000 szamb. Osiągnąć to będziemy mogli tylko z Państwa udziałem. Zachęcam zatem do składania wniosków deklarujących chęć przyłączenia się do nowo budowanej kanalizacji i skorzystania z dofinansowania budowy przyłączy w ramach programu WFOŚiGW.

Przyłączmy się dla dobra naszego miasta
-//- Marcin Witko
Prezydent Tomaszowa Maz

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/apel-prezydenta-tomaszowa/