Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Awans KP RKS LECHIA do III ligi

Dzień 6 czerwca zapisze się na stałe w historii klubu piłkarskiego RKS LECHIA. W trakcie uroczystości nastąpiło wręczenie pucharów w tym również pucharu za mistrzostwo i awans do III ligi który przekazał Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Tego dnia Lechia rozegrała również mecz z Włókniarzem Zgierz, który tomaszowska drużyna wygrała 3:0. Wśród kibiców nie mogło zabraknąć Posła Marcina Witko, który gorąco kibicował naszym piłkarzom.

Nie zabrakło atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dla dorosłych biorących udział w imprezie. Była największa w Polsce zjeżdżalnia, trampolina, grill i malowanie twarzy.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/awans-kp-rks-lechia-do-iii-ligi/77