Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Debata o bezpieczeństwie w Tomaszowie Maz.

W dniu 7 grudnia 2012 roku Powiatowego odbyła się pierwsza Tomaszowska Debata o Bezpieczeństwie. Najważniejszym celem debaty było wypracowanie kierunków współpracy pomiędzy działającymi na terenie miasta i powiatu instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, wypracowania wspólnych wniosków, wysłuchania propozycji podejmowania działań związanych z omawianym tematem.

Pierwsza Tomaszowska Debata o Bezpieczeństwie zakończyła się dyskusją oraz wypełnieniem anonimowych ankiet dotyczących organizowania w przyszłości podobnych spotkań. Zaproszonego z tej okazji Posła Marcina Witko reprezentowała asystentka Zofia Szymańska.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/debata-o-bezpieczenstwie-w-tomaszowie-maz/