Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Filia Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Tomaszowie?

ZIPW Zduńskiej Woli uroczyście otworzono Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości, filię Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W otwarciu wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych i miejskich: Mirosław Kukliński, Marcin Witko, Tomasz Jurek i Jakub Olczyk. W trakcie otwarcia, Witold Stępień marszałek województwa łódzkiego zapowiedział, że kolejna filia ŁARR-u zostanie otwarta w Tomaszowie Mazowieckim!

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości (ZIP) to pierwsza filia Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W trakcie otwarcia, które prowadził Przemysław Andrzejak prezes ŁARR, wystąpił Witold Stępień. W swoim przemówieniu podkreślił, że kolejny Inkubator Przedsiębiorczości zostanie zlokalizowany w Tomaszowie Mazowieckim.

- Jest to wynik dobrej współpracy miedzy samorządami, ale również jest to wynik pomocy radnych Sejmiku Województwa Łódzkiego, szczególnie radnego Arkadiusza Gajewskiego – mówi prezydent Marcin Witko. – Bardzo się cieszę, że mimo, iż różnią nas poglądy polityczne, w sprawach ważnych dla Tomaszowa i regionu potrafimy działać ponad podziałami – dodaje prezydent.
W końcu października odbyło się spotkanie władz miasta i powiatu z prezesem Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W jego trakcie oglądano potencjalne siedziby filii ŁARR. Największym zainteresowaniem cieszyły się pofabryczne budynki, w których kiedyś mieściła się tzw. budowlanka. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tam, będzie się znajdować tomaszowska filia ŁARR-u.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/filia-lodzkiej-agencji-rozwoju-regionalnego-w-tomaszowie/