Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Galeria Arkady z umową na 4 lata.

1W galerii Arkady nadal będzie prowadzona działalność kulturalna. Miasto doszło do porozumienia z dzierżawcą budynku Mariuszem Sobańskim. Niebawem zawarta zostanie umowa dzierżawy na 4 lata, co pozwoli bez problemów Galerii funkcjonować.

Jest to kompromis, który udało nam się wypracować, myślę że bardzo cenny z uwagi na interes miasta i jego mieszkańców, do zawierania tego typu umów potrzebna jest zawsze dobra wola obu  stron oraz zrozumienie potrzeb społecznych – mówi Mariusz Sobański, gospodarz Galerii Arkady. - Myślę, że zarówno z mojej strony jak i ze strony prezydenta Marcina Witko, taka wola była, czego dowodem jest nasza radość, że galeria ciągle służyć będzie mogła mieszkańcom naszego miasta – dodał Mariusz Sobański. - Myślę, że takie rozwiązanie jest korzystne dla naszych mieszkańców – mówi prezydent Marcin Witko. Bardzo się cieszę, że doszliśmy do porozumienia i ta działalność kulturalna będzie się dalej odbywała w tym miejscu – dodał prezydent.

Profil działalności będzie profilem kulturalnym, w związku z tym stawki dzierżawy obiektu pozostają na preferencyjnym poziomie, natomiast w sytuacji gdyby dzierżawca chciał rozszerzyć działalność o np. działalność gastronomiczną, wtedy stawki będą renegocjowane.

1234.15

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/galeria-arkady-z-umowa-na-4-lata/