Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Inauguracja roku akademickiego 2012/2013 w Filli Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2012/2013 w Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się w dniu 8 października 2012 roku w auli im. Profesora Anzelma Iwaniaka przy ul. Konstytucji 3 Maja. Nowych studentów oraz zaproszonych gości, wśród których był Poseł Marcin Witko powitał prorektor ds. studenckich i toku studiów, prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Góral, który przedstawicielom pierwszego roku wręczył indeksy.

Po uroczystej immatrykulacji studentów, pierwszy w tym roku akademickim inauguracyjny wykład wygłosił dr hab. Jerzy Borowski, prof. nadzw. UŁ.

„Z okazji inauguracji roku akademickiego, życzę studentom wszystkiego najlepszego, wytrwałości w poszerzaniu wiedzy oraz rozwoju w wybranej ścieżce kariery” – Marcin Witko Poseł na Sejm RP.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/inauguracja-roku-akademickiego-2012-2013-w-filli-uniwersytetu-lodzkiego-w-tomaszowie-mazowieckim/125