Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013 w ZSP nr 1

Poseł Marcin Witko w dniu 3 września 2012r. uczestniczył w uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2012/2013 połączonej z otwarciem nowego budynku dydaktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (tzw. tomaszowskim mechaniku). Podczas obchodów została przypomniana historia najstarszej szkoły zawodowej w Tomaszowie Mazowieckim jaką jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki oraz postępy prac przy budowie nowoczesnego obiektu. W dalszej części spotkania uczniowie szkoły przygotowali program artystyczny. W części oficjalnej było przecięcie wstęgi, przemówienia, życzenia oraz wręczanie kwiatów.

"Pragnę złożyć serdeczne gratulacje z okazji uwieńczenia tak ogromnego przedsięwzięcia inwestycyjnego jakim jest budowa nowego budynku dydaktyczno – szkoleniowego. Gratulując, życzę wielu osobistych satysfakcji wszystkim tym, którzy się do tego sukcesu przyczynili. Proszę przyjąć życzenia dalszych sukcesów w rozwoju naszego miasta. Niech nowa placówka dydaktyczna będzie dobrze wykorzystana z pożytkiem dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły jak i całej społeczności lokalnej." – Poseł Marcin Witko

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/inauguracja-roku-szkolnego-2012-2013-w-zsp-nr-1/103