Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Jarosław Kaczyński proponuje premierowi debatę o służbie zdrowia 3 marca

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaproponował premierowi Donaldowi Tuskowi, aby 3 marca w Warszawie wziął udział w debacie z nim na temat służby zdrowia. Mam nadzieję, że premier przyjmie tę propozycję - powiedział Jarosław Kaczyński.

„Nasza odpowiedź dla obecnego premiera jest następująca: 3 marca, dom Towarzystwa Lekarskiego na Raszyńskiej w Warszawie, dyskusja o służbie zdrowia” - powiedział Jarosław Kaczyński na poniedziałkowej konferencji prasowej.

Rzecznik PiS Adam Hofman powiedział, że w debacie 3 marca o zdrowiu weźmie udział prezes PiS Jarosław Kaczyński i eksperci służby zdrowia. Jeśli premier Donald Tusk chce przyjść z ekspertami, z ministrem, to nie stawiamy warunków zaporowych - dodał Adam Hofman.

Jarosław Kaczyński zaproponował w poniedziałek premierowi, aby 3 marca w Warszawie wziął udział w debacie z nim na temat służby zdrowia. Mam nadzieję, że premier przyjmie tę propozycję - powiedział Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS argumentował, że chce rozmawiać z Tuskiem o sprawie dla Polaków najważniejszej, czyli ochronie zdrowia „Jeśli pan premier Donald Tusk chce przyjść z ekspertami, z ministrem, to jest to jego dowolność, my nie stawiamy żadnych warunków zaporowych. Debata musi być po prostu merytoryczna i ekspercka. Tylko tyle i aż tyle” - mówił z kolei Adam Hofman.

Debata ma być dostępna dla wszystkich mediów.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/jaroslaw-kaczynski-proponuje-premierowi-debate-o-sluzbie-zdrowia-3-marca/