Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Jubileusz 10-lecia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

W Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 w dniu 22 marca 2012 roku odbyły się główne uroczystości jubileuszowe z okazji 10-lecia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który powstał z połączenia Akademii Medycznej oraz Wojskowej Akademii Medycznej. W uroczystościach udział wzięli m.in. Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Senator Ryszard Bonisławski i Przewodniczący Łódzkiej Rady Miejskiej Tomasz Kacprzak, a także rektorzy uczelni wyższych oraz studenci i pracownicy Uniwersytetu.

Na tak wielkim Jubileuszu nie mogło zabraknąć Marcina Witko Posła na Sejm RP, który ze względu na członkostwo w sejmowej komisji zdrowia na bieżąco monitoruje sytuację spraw dotyczących systemu opieki zdrowotnej w Polsce. W imponującej Auli Centrum Dydaktycznego UM odbyła się część oficjalna obchodów, a w jej trakcie m.in.: wręczenie orderów i odznaczeń państwowych przyznanych przez prezydenta RP dla najbardziej zasłużonych pracowników, okolicznościowe wykłady byłych rektorów AM i WAM oraz występ uczelnianego chóru.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/jubileusz-10-lecia-uniwersytetu-medycznego-w-lodzi/