Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Jubileusz 15-lecia działalności Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek

W dniu 20 kwietnia 2013 roku Poseł Marcin Witko uczestniczył w uroczystości 15-lecia działalności Tomaszowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Prezes stowarzyszenia Elżbieta Gałek wraz z członkiniami zarządu: Zofią Myśliwiec i Bożeną Stańczyk przedstawiły w formie prezentacji multimedialnej historię działalności klubu, jego przekształcenie w Organizację Pożytku Publicznego, zrzeszoną w Federacji Stowarzyszeń z całej Polski.

W dalszej części spotkania głos zabrali goście wręczając zarządowi kwiaty i upominki z okazji jubileuszu. Wzruszającą część artystyczną zaprezentował Młodzieżowy Teatr Do Spraw Ciężkich i Grupa Poetycko-Muzyczna przy Stowarzyszeniach Abstynenckich Ala i Azyl. Szczególne emocje towarzyszyły uczestnikom uroczystości podczas wspólnego odśpiewania hymnu Amazonek, który zakończył część oficjalną.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/jubileusz-15-lecia-dzialalnosci-tomaszowskiego-stowarzyszenia-amazonek/