Facebook
Twitter
Google+
YouTube

2

Jan Jakub Kolski będzie kręcił w Tomaszowie.

Zdjęcia do najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego "LAS 04:RANO" będą realizowane m.in. w Tomaszowie Mazowieckim. W poniedziałek z tej okazji odbyła się specjalna  konferencja prasowa.

 
W budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej z dziennikarzami spotkali się: reżyser Jan Jakub Kolski, II reżyser Olga Żukowicz, producent wykonawczy filmu Paweł Matysiak, odtwórczyni roli Penka - Aleksandra Michael, prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz zastępca prezydenta Zofia Szymańska. Jan Jakub Kolski opowiedział m.in. o przygotowaniach do realizacji tego przedsięwzięcia, a także podziękował władzom miasta za wsparcie tej inicjatywy.Obsada filmu to mieszanka doświadczenia i młodości. Zobaczymy w nim Krzysztofa Majchrzaka, Olgę Bołądź, Marysię Blandzi i Michała Kowalskiego.  Zdjęcia będę realizowane w Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi oraz w lesie przy Mikołajowie. Potrwają 27 dni. "LAS 04:RANO" - podobnie jak wiele innych produkcji Jana Jakuba Kolskiego - ma szansę gościć na festiwalach filmowych całego świata m.in: w Cannes, Wenecji, Berlinie czy Tokio.

234118460

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/las-4-rano/