Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Mamy dofinansowanie z gminy Kleszczów!

Urząd Miasta zdobył dofinansowanie na modernizację dachu budynku Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Pomoże gmina Kleszczów.

Miastu udało się pozyskać 40 tys zł. Na napisanie wniosku, urzędnicy mieli jedynie dwa dni. Przygotowali go w jeden. Dofinansowanie z gminy Kleszczów otrzymał Tomaszów i gmina Kluki.

Dzięki pieniądzom poszerzony zostanie zakres prac przewidywanych w projekcie wstępnym modernizacji dachu budynku Ośrodka Rehabilitacji Dzieci i Niepełnosprawnych, umieszczonym w budżecie miasta.

Umowa w tej sprawie już została podpisana przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko i Skarbnik Barbarę Kościstą.

123456
7     

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/mamy-dofinansowanie-z-gminy-kleszczow/