Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Marcin Witko zaprzysiężony na prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego.

W dniu 08 grudnia 2014 r. w godzinach popołudniowych, w trakcie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej odbyło się zaprzysiężenie nowego prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego - Marcina Witko.

Na stanowisku tym zastąpił urzędującego przez 8 lat Rafała Zagozdona. Salę obrad w tomaszowskim ratuszu wypełnili licznie zebrani goście: radni miasta, powiatu, sejmiku województwa łódzkiego, zarząd powiatu tomaszowskiego, parlamentarzyści (w tym wicemarszałek Sejmu Elżbieta Radziszewska) oraz europoseł Janusz Wojciechowski, księża, dyrektorzy placówek tomaszowskich i wielu innych. 

Marcin Witko rozpoczął oficjalnie pierwszą kadencję na stanowisku Prezydenta Miasta Tomaszowa. Tego dnia złożył ślubowanie i przedstawił swoje priorytetowe założenia na kolejne lata. 

Zapowiedział między innymi to, że już w pierwszych dniach prezydentury będzie zabiegał o modernizację drogi wojewódzkiej nr 713 biegnącej w granicach miasta. Chce również stworzyć budżet obywatelski.


Poniżej linki do stron z relacją wydarzenia oraz zdjęcia. 

http://tvtomaszow.pl/2014/12/marcin-witko-zaprzysiezony-na-prezydenta-tomaszowa/

http://www.nasztomaszow.pl/polityka/prezydent-witko-zaprzysiezony/#komentarze-facebook

http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/zaprzysiezenie-marcina-witko-na-prezydenta-tomaszowa,2667072,artgal,t,id,tm.html

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/marcin-witko-zaprzysiezony-na-prezydenta-tomaszowa-mazowieckiego/