Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Marsz w obronie TV TRWAM

Poseł Marcin Witko wziął udział w marszu w obronie TV Trwam, który odbył się w dniu 21 kwietnia 2012 roku w Warszawie. Parlamentarzysta pojawił się na demonstracji Prawa i Sprawiedliwości, aby wyrazić swój sprzeciw wobec niszczeniu wolnych mediów. Marsz w obronie telewizji rozpoczął się Mszą Świętą przed kościołem św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży, a następnie protestujący przeszli pod Belweder.

Odmowa miejsca na multipleksie Telewizji Trwam świadczy o sile tego medium i jest jednocześnie dowodem na słabość i lęki obecnie rządzącej władzy.

Głos wolnych mediów, które krytykują rząd Premiera Donalda Tuska jest w Polsce zagłuszany, a władza próbuje zniszczyć TV Trwam i Radio Maryja.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/marsz-w-obronie-tv-trwam/