Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Nakręceni na pomoc! Zbiórka plastikowych nakrętek na wózek inwalidzki dla Darka

Darek ma 24 lata. W ostatnich dniach lipca uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas skoku do rzeki, w wyniku czego ma uszkodzony górny odcinek kręgosłupa. Darek w tym momencie jest sparaliżowany od szyi w dół. Niektórzy pomyślą - sam sobie winien, mógł nie skakać. Ale kto z nas z ręką na sercu powie, że nie robił głupich, nieodpowiedzialnych rzeczy?? Raz się uda i wszystko będzie dobrze, innym razem niestety kończy się tak jak tutaj.

Zdj: Asystentki Posła Marcina Witko, Zofia Szymańska i Anita Kwartnik

Ta tragedia nie dotknęła tylko Darka - ta jedna chwila zmieniła życie całej jego rodziny. Teraz wszyscy - mama, tata, bracia i narzeczona skupiają się tylko na opiece nad Darkiem i jak sami mówią - uczą się żyć tym nowym życiem. Wiemy już na pewno, że Darek będzie wymagał stałej pomocy, będzie też potrzebował wózka gdy jego stan trochę się poprawi.

Akcję wspierają przyjaciele i rodzina Darka, a także Fundacja Kocia Mama. Ja również włączam się do akcji- im będzie nas więcej tym lepiej. Potrzebnych jest 6 ton nakrętek.

Zapraszam do udziału w akcji.
Marcin Witko
Poseł na Sejm RP


Punkt zbiórki:
Biuro poselskie Marcina Witko, ul. św. Antoniego 28, Tomaszów Maz.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/nakreceni-na-pomoc-zbiorka-plastikowych-nakretek-na-wozek-inwalidzki-dla-darka/137