Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Ogólnopolskie VI spotkanie integracyjno–sportowe klubów abstynenckich w Tomaszowie Mazowieckim.

W dniach 14/15 lipca 2012 roku w Ogólnopolskich Spotkaniach Integracyjno-Sportowych Klubów Abstynenckich uczestniczyło około 250 osób z kilkunastu klubów abstynenckich z całego kraju. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Abstynenckie AZYL a miejscem spotkań był obiekt Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim. Pierwszego dnia integracji uczestnicy wzięli udział w spływie kajakowym do Inowłodza oraz wycieczce autokarowej zwiedzając m.in.: Groty Nagórzyckie, Bunkier w Konewce, Centralny Ośrodek Sportu w Spale oraz Inowłódz. Wieczorem Wiceprezydent Miasta Tomaszowa Maz Grzegorz Zań wraz z Posłem Marcinem Witko oficjalnie otworzyli spotkanie integracyjne.

Po oficjalnym rozpoczęciu było ognisko oraz zabawa taneczna trwająca do późnych godzin. Drugi dzień uczestnikom minął na sportowej rywalizacji. Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary, a kluby i grupy nagrody rzeczowe, które wręczali Poseł Marcin Witko, Wiceprezydent Grzegorz Zań oraz prezes S.M. Przodownik Jan Nowakowski. Parlamentarzysta oficjalnie zakończył spotkanie integracyjne.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/ogolnopolskie-vi-spotkanie-integracyjno-sportowe-klubow-abstynenckich-w-tomaszowie-mazowieckim/