Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Panel dyskusyjny dotyczący perspektyw rozwoju kultury w Tomaszowie Mazowieckim

W dniu 6 listopada 2012 roku w Ośrodku Kultury „Tkacz” w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się spotkanie poświęcone kulturze, które realizowane jest w ramach projektu „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w 2012 roku”. „Opracowanie programu współpracy i rozwoju ośrodków kultury w Tomaszowie Mazowieckim” – tak brzmiał tytuł panelu dyskusyjnego dotyczący perspektyw rozwoju kultury.

Na konferencję zaproszeni zostali znakomici goście, wśród których był m.in. Marcin Witko Poseł na Sejm RP. W programie spotkania zaplanowano wystąpienia ekspertów, którzy wspierali tomaszowskie zespoły podczas realizacji projektu i mają doświadczenie w zarządzaniu i kreowaniu polityki kulturalnej. Spotkanie poprowadziły: Ewa Biazik – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Monika Olczyk – dyrektor Ośrodka Kultury „Tkacz” i Anna Zwardoń – dyrektor Dzielnicowego Ośrodka Kultury. Każdy z tych domów kultury przedstawił prezentację, w której zaprezentował swoją misję, wizję i cele działania.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/panel-dyskusyjny-dotyczacy-perspektyw-rozwoju-kultury-w-tomaszowie-mazowieckim/