Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Piknik Prawa i Sprawiedliwości w Tomaszowie Mazowieckim

Słoneczna pogoda dopisała spotkaniu członków Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Tomaszowie Maz. z mieszkańcami, które rozpoczęło tegoroczny sezon grillowy. Oprócz tradycyjnej kiełbaski z grilla, goście mogli spróbować potraw przygotowanych przez członków Prawa i Sprawiedliwości. Największym uznaniem smakoszy cieszył się tradycyjny domowy smalec z ogórkiem kiszonym.

Wypoczynkowi na świeżym powietrzu towarzyszyły gry i zabawy sportowe, w tym zakończony remisem zacięty mecz siatkówki. Zabawnym akcentem spotkania była loteria fantowa „ z przymrużeniem oka” zorganizowana przez Biuro poselskie Marcina Witko, w której można było wylosować m.in. klej butapren, zimowe rękawiczki, konserwę rybną. Niezwykle miłą atmosferę zapewnił koncert gitarowy w wykonaniu Marcina Witko Posła na Sejm RP i zarazem Przewodniczącego Komitetu Miejskiego Prawa i Sprawiedliwości w Tomaszowie Maz.

Uczestnikom pikniku dziękujemy za mile spędzony czas i rodzinną atmosferę, do zobaczenia podczas kolejnych spotkań organizowanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/piknik-prawa-i-sprawiedliwosci-w-tomaszowie-mazowieckim/430