Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Podsumowanie akcji zbiórki zabawek dla małych pacjentów

W dniu 18 grudnia 2012 roku w Biurze poselskim ogromnym sukcesem została zakończona świąteczna zbiórka zabawek dla dzieci z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Za wszystkie zabawki przekazane dla dzieci z góry w naszym i ich imieniu gorąco dziękujemy.

Szczególne podziękowania za przyłączenie się do akcji zbiórki zabawek chcieliśmy przekazać: Małgorzacie i Jarosławowi Sawickim; Kubie, Piotrkowi, Mariuszowi oraz Agnieszce Frąckowiak; Jadwidze Kołyszko; Mariannie Pezowicz; Halinie Pręcikowskiej; Marzenie Kreślak; Harcerzom z Hufca ZHP Tomaszów Mazowiecki; Zofii Szymańskiej; Anicie i Pawłowi Kwartnik, jak również pracownikom firmy Compal Europe Poland z Łodzi.

„Radość dzieci jest nagrodą dla nas wszystkich. Dzięki ludziom o dobrych sercach, którzy przyłączyły się do akcji, dzieci będą mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie” – Marcin Witko Poseł na Sejm RP

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/podsumowanie-akcji-zbiorki-zabawek-dla-malych-pacjentow/229