Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Podziękowania od Tomaszowskiej Spółdzielni Socjalnej "IMPULS"

      W dniu 16.01.2014 r. do Biura Poselskiego Marcina Witko przybyli przedstawiciele Tomaszowskiej Spółdzielni Socjalnej "IMPULS" - Prezes Przemysław Fabiański oraz Wiceprezes Rafał Adamczyk przekazując dyplom z podziękowaniem za przekazane dary w ramach zbiórki organizowanej przez biuro poselskie dla Schroniska dla Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim. pies

" W imieniu własnym, psów ze schroniska oraz wolontariuszy pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za organizację zbiórek oraz przekazywanie darów rzeczowych dla pensjonariuszy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim" - dziękują: Administrator schroniska oraz kierownik schroniska Justyna Woźnica.

Schronisko w Tomaszowie Mazowieckim

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji. Podarujmy psiakom trochę szczęścia i nie zapominajmy o nich!

Zapraszam na stronę schroniska:

http://www.tomaszow-maz.eu/537-Schroniskodlabezdomnychzwierzt.htm

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/podziekowania-od-tomaszowskiej-spoldzielni-socjalnej-impuls/