Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Zakończyło się głosowanie na projekty Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Mieszkańcy oddali ponad 6 tys. głosów. Wyniki poznamy najpóźniej 15 października.

 
Mieszkańcy decydowali o tym, na co wydać 1 milion złotych. Każdy pełnoletni tomaszowianin mógł oddać dwa głosy tj. jeden na projekt ogólnomiejski i jeden na projekt lokalny. Głosować można było na dowolne projekty lokalne, bez względu na rejon zamieszkania.


W sumie tomaszowianie mieli do wyboru 29 projektów. Głosowanie odbywało się przez Internet oraz w stałych i jednodniowych punkach do głosowania, w których można było pobrać i złożyć kartę do głosowania lub wypełnić ją elektronicznie.


Do realizacji zostaną przekazane projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, aż do wyczerpania puli środków finansowych przeznaczonych na TBO 2016. W przypadku równej liczby głosów, o uznaniu wniosku za wygrany zdecyduje losowanie przeprowadzone w obecności autorów projektów.


Mieszkańcom gratulujemy aktywności, a pełnomocnikom pomysłów, które znalazły ogromne poparcie społeczne.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/ponad-6-tys-osob-zaglosowalo-na-projekty-pierwszej-edycji-tbo/