Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Poseł profesor Krystyna Pawłowicz na spotkaniu w Tomaszowie Maz

W dniu 5 lipca 2013 roku Poseł Marcin Witko uczestniczył w spotkaniu z prof. Krystyną Pawłowicz, która na zaproszenie Stowarzyszenia Inteligencji Polskiej spotkała się z mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego. W niespełna dwugodzinnym wykładzie Pani Poseł poruszała tematy ogólnopolskiej sceny politycznej, dotyczące aktualnych tematów.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców, sala Centrum Dialogu Społecznego wypełniona była po brzegi, zabrakło miejsc siedzących i osoby, które nie przybyły na czas musiały zadowolić się miejscami stojącymi.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/posel-profesor-krystyna-pawlowicz-na-spotkaniu-w-tomaszowie-maz/431