Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Posiedzenie Rady Politycznej PiS
 rada politycza

W sobotę 13.09.2014 r. w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się posiedzenie Rady Politycznej.

Jako pierwszy głos zabrał Prezes Prawa i Sprawiedliwości, który krytycznie ocenił 7 lat rządów Donalda Tuska, a powołanie nowego gabinetu nazwał powołaniem rządu „zużytych twarzy i przegranych spraw”, który w praktyce nic nie zmieni.

Nowy rząd, wszystko na to wskazuje, będzie rządem zużytych twarzy, przegranych spraw, który będzie z jednej strony kontynuacją, a może nawet pogorszeniem tego co było dotychczas, i który z całą pewnością niczego nie zmieni”podkreślał Jarosław Kaczyński.

W ocenie lidera PiS niektóre zapowiadane nominacje na ministrów wskazują, że polityczni przeciwnicy mają jeden plan: wojna, wewnętrzna wojna z PiS i to wojna w sytuacji zagrożenia Polski. Jeżeli te przewidywania okażą się prawdziwe będzie to miara nieodpowiedzialności, wręcz przestępczego charakteru tej władzy” dodał. radapolityczna1

Prezes PiS podkreślił, że nie może być tak, żeby mijały lata złych rządów i nie było z tego tytułu żadnych konsekwencji.

- Potrzebny jest audyt tego rządu i my podejmujemy się tego zadania. Można powiedzieć, że już żeśmy się podjęli i ten audyt zostanie w odpowiednim czasie społeczeństwu przedstawiony dodał.

Jarosław Kaczyński wrócił w swoim wystąpieniu do tematu uzupełniających wyborów do Senatu. Jak mówił, wielu liczyło na "efekt Tuska". Sądzono, że Polacy zapomną o tym, co było przez te 7 lat, o aferach i kryzysach. - Weekend wyborów uzupełniających miał być weekendem naszej klęski. Okazało się jednak, że Polaków nie da się oszukać – zauważył Prezes PiS, gratulując równocześnie sukcesu Izabeli Kloc, Marii Koc i Jarosławowi Rusieckiemu. Przede wszystkim jednak podziękował tym, którzy ich wybrali.

Lider PiS zauważył, że nie jest tak, że w Polsce nie ma alternatywy. Jest alternatywa merytoryczna, istnieje program PiS i jest program polskiego rozwoju.

- Musimy doprowadzić do tego, że będziemy mieli Polskę dobrze rządzoną, uczciwą i sprawiedliwą- podsumował Jarosław Kaczyński.

Rada Polityczna PiS wybrała wiceprezes PiS Beatę Szydło Skarbnikiem partii. Decyzją Rady w skład Komitetu Politycznego weszło trzech nowych członków:
rzecznik prasowy PiS Adam Hofman, poseł Henryk Kowalczyk i eurodeputowany Andrzej Duda.

ZDJĘCIA i źródło:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152229341037132.1073742152.157458232131&type=1

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/posiedzenie-rady-politycznej-pis/