Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych Spała 2012

marcin witkoW dniu 1 lipca 2012r odbył się Powiatowy Przegląd Strażackich Orkiestr Dętych w Spale. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Marcina Wiko Posła na Sejm RP. W konkursie uczestniczyły orkiestry dęte z Ochotniczej Straży Pożarnej: Lubochnia, Łaznów, Smardzewice, Ujazd, Zawada, Żelechlinek. Gościnnie wystąpiła Orkiestra Dęta z OSP w Kurowicach. Pierwsze miejsce zajęła Orkiestra Dęta OSP Żelechlinek, drugie - Orkiestra Dęta OSP Smardzewice, trzecie – Orkiestra Dęta OSP Łaznów.

Najstarszy uczestnik Powiatowego Przeglądu Strażackich Orkiestr Dętych miał 75 lat, a najmłodszy lat 8. Jedną z wielu atrakcji imprezy, cieszącej się dużym zainteresowaniem wielu ieszkańców okolicznych miejscowości, była możliwość przewiezienia podnośnikiem z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim i podziwiania z góry spalskich krajobrazów.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/powiatowy-przeglad-strazackich-orkiestr-detych-spala-2012/73