Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Prezydent włączył się w projekt uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.

IMG 9046„Przywracamy kolory” to autorski projekt społeczny wpisany w Ogólnopolską Olimpiadę „Zwolnieni z Teorii” w której udział biorą uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego:   Aleksandra Błaszczyk, Aleksandra Błażejewska, Kinga Bosiek, Marta Goździk i Kacper Harenza. W akcję włączył się Urząd Miasta. Celem programu jest zmiana wizerunku przestrzeni publicznej.

W jej ramach uczniowie wraz z m. in. prezydentem Marcinem Witko, wiceprezydent Zofią Szymańską i sekretarz Katarzyną Marchewką sprzątali Park „Solidarności”.  - Jesteśmy taką grupą która chce zmieniać Tomaszów. Nam Tomaszów się podoba, a chcemy żeby było jeszcze lepiej. Chcemy pokazać, że każdy może coś dla miasta zrobić, małymi kroczkami, ale się da. Zaczynamy od sprzątania – mówiła jedna z uczestniczwek akcji Kinga Bosiek.  

Zwolnieni z Teorii to olimpiada dla uczniów szkół średnich. Zadaniem jej uczestników jest stworzenie prawdziwego projektu społecznego. Olimpiada ma pomóc uczniom w zdobyciu wiedzy dotyczącej samodzielnego prowadzenia projektów, co w przyszłości ma im pomóc w pracy.

IMG 9009IMG 9014IMG 9028IMG 9032IMG 9039IMG 9041
IMG 9046     

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/prezydent-wlaczyl-sie-w-projekt-uczniow-ii-liceum-ogolnoksztalcacego/