Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkanie członków i sympatyków partii Prawo i Sprawiedliwość

W dniu 17 maja 2012 roku w Biurze poselskim Marcina Witko Posła na Sejm RP odbyło się spotkanie członków i sympatyków partii „Prawo i Sprawiedliwość”. Poseł Marcin Witko przedstawił sprawozdanie z bieżących prac w Sejmie oraz sejmowych komisji i podkomisji w których zasiada. W szczególności poruszane były kwestie związane ze służbą zdrowia m.in. brak leków cytostatycznych, stosowanych w terapii nowotworowej.

Z dziedziny funkcjonowania samorządu terytorialnego poruszono temat tzw. janosikowego, bezpłatnych porad prawnych świadczonych przez prawników zatrudnionych przez gminy. Ponadto dyskutowano o rządowym projekcie ustawy podnoszącym wiek emerytalny w Polsce dla kobiet i mężczyzn do 67. roku życia.

Następna kwestia, dotyczyła przekazania informacji na temat działalności Biura poselskiego. W dalszej kolejności została przedyskutowana sytuacja polityczna w kraju. Zaproszeni goście przedstawili problemy społeczne występujące w Tomaszowie Mazowieckim. Poseł Marcin Witko przedstawił wniosek Grupy Posłów na Sejm RP Klubu Parlamentarnego „Prawo i Sprawiedliwość” o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/spotkanie-czlonkow-i-sympatykow-partii-prawo-i-sprawiedliwosc/