Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkanie opłatkowe w Pałacu Poznańskiego w Łodzi

"Wigilia wojewódzka" w Pałacu Poznańskiego w Łodzi zgromadziła 20 grudnia 2012r. władze miasta i województwa, duchownych różnych wyznań oraz przedstawicieli różnych instytucji. W spotkaniu Bożonarodzeniowym uczestniczył również Poseł Marcin Witko. Na początku spotkania w Muzeum Miasta Łodzi delegacja harcerzy Łódzkiej Chorągwi ZHP przyniosła Betlejemskie Światełko Pokoju.

Wręczyli je Gospodarzami uroczystości: prezydent Łodzi Hannie Zdanowskiej, wojewodzie Jolancie Chełmińskiej i marszałkowi województwa, Witoldowi Stępniowi. Na zakończenie spotkania dziecięcy zespół flecistów zagrał kolędy oraz psalmy, natomiast zebrani podzielili się opłatkiem i orz złożyli sobie wzajemnie życzenia.

zdjęcia: http://www.uml.lodz.pl

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/spotkanie-oplatkowe-w-palacu-poznanskiego-w-lodzi/