Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkanie samorządowców z parlamentarzystami

Poseł Marcin Witko uczestniczył w spotkaniu z samorządowcami z terenu powiatu opoczyńskiego, które odbyło się w dniu 8 października 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Opocznie, z inicjatywy Starosty Opoczyńskiego Jana Wieruszewskiego.

Podczas spotkania pod dyskusje zostały poddane tematy, które są bardzo istotne dla samorządowców m.in.: problemy związane z realizacją przez jednostki samorządu terytorialnego przepisów prawnych dotyczących postępowania z odpadami oraz problemy związane z realizacją przez jednostki samorządu terytorialnego zapisów  w ustawie Karta Nauczyciela.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/spotkanie-samorzadowcow-z-parlamentarzystami/