Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkanie w wigilijne w AZYL-u.

W dniu 15.12.2012r. w stowarzyszeniu abstynenckim " Azyl " odbyło się spotkanie wigilijne. Na wstępie prezes Ryszard Juda i v-ce prezes Małgorzata Kraft przywitali zgromadzonych gości składając świąteczne i noworoczne życzenia.

W dalszej części zaprezentowała się młodzież z grupy profilaktyczno - wychowawczej i grupa poetycko - muzyczna " Na Trzeźwo " w spektaklu wigilijnym. Grupa " Na Trzeźwo " zaśpiewała kolędy i pastorałki, a w między czasie wiersze recytowali członkowie grupy Bogumiła Juda, Ryszard Adamski oraz Jan Dziubałtowski.

Z powodu niedyspozycji zdrowotnej, Poseł Marcin Witko nie mógł uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym, jednakże przekazuje wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia:

Błogosławionych
Świąt Bożego Narodzenia!
Niech Dziecię Jezus
Umacnia w sercach miłość
i krzepi nadzieje,
a czuwająca u żłobku Maryja
uprasza potrzebne łaski
i moce na trud każdego dnia
2013 roku.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/spotkanie-w-wigilijne-w-azyl-u/