Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Święto tomaszowskiej 25 Brygady Kawalerii Powietrznej

W sobotę, 22 czerwca 2013r. tomaszowscy kawalerzyści uroczyście obchodzili na stadionie wojskowym w alejach Marszałka Piłsudskiego święto 25 Brygady Kawalerii Powietrznej im. księcia Józefa Poniatowskiego. Uroczystości połączone były z przywitaniem żołnierzy Samodzielnej Grupy Powietrzno – Szturmowej XII zmiany PKW Afganistan.

Uroczystości rozpoczęła Msza Polowa z asystą honorową w intencji żołnierzy, pracowników wojska i ich rodzin, jak również uroczysty apel pododdziałów 25 BKPow.

  Obchody były również świetną okazją do uhonorowania żołnierzy za ich oddaną służbę dla Polski, zarówno w kraju jak i za granicą.

  W obchodach udział wzięli przedstawiciele rządu, władz samorządów lokalnych i władz wojewódzkich, wśród których nie zabrakło Marcina Witko Posła na Sejm RP.

Źródło: http://www.tvtomaszow.pl
2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/swieto-tomaszowskiej-25-brygady-kawalerii-powietrznej/421