Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Upamiętnienie drugiej rocznicy śmierci działacza Prawa i Sprawiedliwości Marka Rosiaka

Poseł Marcin Witko wraz z politykami partii Prawo i Sprawiedliwość wziął udział w uroczystościach drugiej rocznicy zamordowania Marka Rosiaka. Zostały złożone kwiaty na grobie oraz pod tablicą pamiątkową umieszczoną na ścianie budynku biura partii, gdzie dwa lata temu doszło do tragedii. W kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus przy ul. Sienkiewicza 80 w Łodzi sprawowana została Eucharystia w intencji śp. Marka Rosiaka.

Marek Rosiak, był pracownikiem biura posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Wojciechowskiego. Dwa lata temu, rano do biura partii Prawo i Sprawiedliwość wtargnął Ryszard Cyba, który zastrzelił Rosiaka i ciężko ranił nożem Pawła Kowalskiego, pracownika biura posła Jarosława Jagiełły.


2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/upamietnienie-drugiej-rocznicy-smierci-dzialacza-prawa-i-sprawiedliwosci-marka-rosiaka/134