Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Uroczystość nadania Orderu Ecce Homo roku 2012

Dnia 3 czerwca 2012 r. w auli Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość nadania Orderu Ecce Homo roku 2012. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Marcina Wiko Posła na Sejm RP. Tegoroczną Damą i Kawalerami Orderu Ecce Homo zostali: Joanna Puzyna-Krupska - prezes stowarzyszenia Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus", Bohdan Smoleń –aktor komediowy, artysta kabaretowy, filantrop, założyciel "Fundacji Stworzenia Pana Smolenia" oraz Krzysztof Ziemiec - znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, prowadzący m.in. program „Niepokonani”.

Orderem Ecce Homo ("Oto Człowiek") nagradzani są wybitni ludzie, którzy swym talentem i pracą dają świadectwo bezinteresownej miłości do bliźniego. Udekorowani podczas uroczystości laureaci to osoby nieprzeciętne i swoją działalnością mogące służyć za doskonały przykład do naśladowania, co członkowie Kapituły Orderu podkreślali uzasadniając dokonany wybór.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/uroczystosc-nadania-orderu-ecce-homo-roku-2012/66