Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Urodzinowa kartka dla Nikoli

Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak często można dostrzec że nie są sami, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą będzie uśmiech dziecka. Wokół nas jest wiele dobrych ludzi, trzeba dać im szansę by mogli się wykazać. Do takich osób zalicza się Poseł Marcin Witko, który wziął udział w akcji urodzinowej karteczki dla Nikosi (3 latka), u której wykryto guza pnia mózgu. Taka mała rzecz a może sprawić tyle radości.

2015-11-30
Prezydent zaprasza na konsultacje!

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Międzynarodowe Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL, afiliowany ośrodek szkoleniowy ONZ/UNITAR zapraszają mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych związanych z opracowaniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Tomaszowa Mazowieckiego – założenia na lata 2015-2020.

2015-11-30
XIX sesja Rady Miejskiej – zapis transmisji na żywo

Zaprasamy do obejrzenia transmisji obrad XIX Sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.

2015-11-27
MZK testuje kolejny hybrydowy autobus

Od ubiegłego czwartku Miejski Zakład Komunikacyjny testuje hybrydowy autobus MAN Lions City. Do tej pory, pojazd kursował na liniach nr 6 i 14. To już trzeci po Volvo i Solarisie autobus hybrydowy na ulicach naszego miasta.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2015 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/urodzinowa-kartka-dla-nikoli/