Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Urodzinowa kartka dla Nikoli

Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak często można dostrzec że nie są sami, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą będzie uśmiech dziecka. Wokół nas jest wiele dobrych ludzi, trzeba dać im szansę by mogli się wykazać. Do takich osób zalicza się Poseł Marcin Witko, który wziął udział w akcji urodzinowej karteczki dla Nikosi (3 latka), u której wykryto guza pnia mózgu. Taka mała rzecz a może sprawić tyle radości.

2015-09-24
Prezydent Marcin Witko po raz kolejny spotka się z mieszkańcami

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko po raz kolejny organizuje spotkanie z  tomaszowianami. Mieszkańcy osiedli: Mjr. Hubala, Zielone czy Nagórzyc będą mogli porozmawiać o sprawach dotyczących ich okolic w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych we wtorek, 29 września o godzinie 18.00.

2015-09-21
Jan Jakub Kolski będzie kręcił w Tomaszowie.

Zdjęcia do najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego "LAS 04:RANO" będą realizowane m.in. w Tomaszowie Mazowieckim. W poniedziałek z tej okazji odbyła się specjalna  konferencja prasowa.

2015-09-18
Dożynki Prezydenckie w Spale!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dożynek z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy!

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2015 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/urodzinowa-kartka-dla-nikoli/