Urodzinowa kartka dla Nikoli

Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak często można dostrzec że nie są sami, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą będzie uśmiech dziecka. Wokół nas jest wiele dobrych ludzi, trzeba dać im szansę by mogli się wykazać. Do takich osób zalicza się Poseł Marcin Witko, który wziął udział w akcji urodzinowej karteczki dla Nikosi (3 latka), u której wykryto guza pnia mózgu. Taka mała rzecz a może sprawić tyle radości.

2015-03-25
Prezydent włączył się w projekt uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.

„Przywracamy kolory” to autorski projekt społeczny wpisany w Ogólnopolską Olimpiadę „Zwolnieni z Teorii” w której udział biorą uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego. W akcję włączył się Urząd Miasta. Celem programu jest zmiana wizerunku przestrzeni publicznej.

2015-03-25
Kolejne spotkanie prezydenta z mieszkańcami

Już po raz trzeci prezydent Marcin Witko spotkał się z mieszkańcami Tomaszowa. Tym razem spotkanie odbyło się w budynku ZSP nr 6 przy ul. Strefowej. Marcin Witko zapraszał na nie w szczególnosci mieszkańców dzielnicy Starzyce.

2015-03-19
Prezydent zaprasza na konsultacje społeczne.

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego, organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz Miejską Radę Działalności Pożytku Publicznego  do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2015-2020.

Copyright © 2015 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/urodzinowa-kartka-dla-nikoli/