Facebook
Twitter
Google+
YouTube

W dniu 6 września 2012 r. oddano hołd walczącym o Polskę

MarcinW dniu 6 września 2012r. na Cmentarzu Wojennym w Tomaszowie Mazowieckim upamiętniono 73. rocznicę agresji hitlerowskich Niemiec, 73. rocznicę agresji ZSRR na Polskę oraz 73. rocznicę bitwy o Tomaszów Mazowiecki . W trakcie uroczystości odbyły się wystąpienia okolicznościowe, apel pamięci poległych oraz składanie kwiatów na mogiłach ofiar tych wydarzeń oraz pod obeliskami upamiętniającymi żołnierzy II wojny światowej.

Posła Marcina Witko reprezentowała delegacja współpracowników, która złożyła kwiaty oddając hołd wszystkim walczącym w obronie Ojczyzny.

Następnie uczestnicy uroczystości przemaszerowali do kościoła pw. Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim w którym odbyła się Msza Święta w intencji ofiar wojny i Ojczyzny.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/w-dniu-6-wrzesnia-2012-r-oddano-hold-walczacym-o-polske/107