Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Warto pomagać

Biuro poselskie Marcina Witko podjęło wiele działań mających na celu pomoc potrzebującym. Andrzej student z Białorusi studiujący w Łodzi, któremu skradziono rower zwrócił się do biura z prośbą o pomoc. Dzięki uprzejmości dobrych ludzi, którzy pomogli okradzionemu rowerzyście, historia ta miała swój pozytywny koniec. Za pośrednictwem biura poselskiego znaleźli się ofiarodawcy roweru.

Los bezdomnych zwierząt ze Schroniska w Tomaszowie Mazowieckim również nie jest obojętny pracownikom biura. Podczas spotkania z p. Lidią Pacek, p. Przemysławem Fabijańskim i p. Rafałem Adamczykiem (Zarządem Spółdzielni Socjalnej "Impuls") - Administratorami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim przekazane zostały podarunki dla „czworonogów”. Dodatkowym wsparciem dla Schroniska pozwalającym zmodernizować izolatki zwierzakom było przekazanie płytek.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/warto-pomagac/398