Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Wernisaż wystawy członków SAP pt. Magia Koloru

W dniu 28 czerwca 2013 roku w Biurze poselskim Marcina Witko odbył się wernisaż wystawy członków Stowarzyszenia Amatorów Plastyków pt. „Magia koloru”.

Artyści zaprezentowali prace w różnych technikach plastycznych, począwszy od obrazów olejnych, akwareli, malowanych sprayem po rzeźby i sztukę patchworkową. Podziwiać można było również gliniane naczynia i kompozycje kwiatów wykonanych z bibuły.

Otwarciu wystawy towarzyszyło również uroczyste podpisanie umowy nieodpłatnego użyczenia pomieszczeń Biura poselskiego Marcina Witko Stowarzyszeniu Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim. W imieniu SAP umowę podpisała Pani Weronika Glaza-Kifner Prezes Stowarzyszenia.

Marcin Witko Poseł na Sejm RP został uhonorowany zaszczytnym tytułem członka wspierającego Stowarzyszenie Amatorów Plastyków, zaś w podziękowaniu od Stowarzyszenia otrzymał obraz autorstwa Izabeli Brzozowskiej Członkini Stowarzyszenia.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/wernisaz-wystawy-czlonkow-sap-pt-magia-koloru/426