Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Wystawa - Prawda i Pamięć Smoleńsk 2012

Poseł Marcin Witko uczestniczył w otwarciu wystawy fotograficznej "Smoleńsk 2010 r. - Pamiętamy ", która zawitała w styczniu do Tomaszowa Mazowieckiego. Organizatorami wystawy był Klub Gazety Polskiej w Tomaszowie Mazowieckim i Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym. Wystawa poświęcona została katastrofie z dnia 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku.

Fotografie prezentowane były w auli kościoła pw. św. Jadwigi Królowej Polski w Tomaszowie Maz. Wystawę poprzedzała msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej - Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii, Prezydenta Polski na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego ; towarzyszących im Przedstawicielom elit RP, którzy zginęli w katastrofie lotniczej w drodze na patriotyczne uroczystości oddania hołdu polskim oficerom zamordowanym przez reżim komunistyczny w 1940 roku w Katyniu.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/wystawa-prawda-i-pamiec-smolensk-2012/41