Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Zostań wolontariuszem „Szlachetnej paczki”

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. W przemyślany sposób łączy rodziny w potrzebie, wolontariuszy, którzy docierają do rodzin i na podstawie wywiadu środowiskowego włączają do projektu najbardziej potrzebujące rodziny oraz darczyńców, którzy przygotowują paczki odpowiadające konkretnym potrzebom i dobroczyńców, którzy wspierają projekt finansowo.

Tylko w 2011 roku 7200 wolontariuszy dotarło do ponad 11 000 rodzin, które otrzymały paczki przygotowane specjalnie dla nich i odpowiadające ich konkretnym potrzebom. W sumie pomoc otrzymało ponad 52 036 osobom, a  łączna wartość przekazanej pomocy to 18 325 128 zł.

W tym roku jeden z 450 rejonów SZLACHETNEJ PACZKI  organizowany jest w naszym mieście! W Tomaszowie Mazowieckim SZLACHETNA PACZKA organizowana jest po raz drugi, w zeszłym roku udało się pomóc ponad 50 rodzinom, a w pomoc zaangażowało się 30 wolontariuszy.

Liderką naszego rejonu tomaszowskiego „SZLACHETNEJ PACZKI” jest Pani Małgorzata Kobalczyk, która poszukuje wolontariuszy do swojej „super drużyny”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy przy organizacji XII edycji projektu SZLACHETNA PACZKA w Tomaszowie Mazowieckim.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe można uzyskać na stronach:

www.superw.pl
www.szlachetnapaczka.pl
www.wiosna.org.pl

oraz pod adresem mailowym

kobalczyk.malgorzata@gmail.com

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/zostan-wolontariuszem-szlachetnej-paczki