Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy oświaty, drodzy Uczniowie.

Po wakacyjnym odpoczynku przychodzi zawsze mniej lub bardziej upragniony wrzesień. Za chwilę rozlegnie się pierwszy po wakacjach szkolny dzwonek. Do szkolnych ławek powrócą uczniowie, a na korytarzach ponownie zagości gwar, zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Inauguracja roku szkolnego to rozpoczęcie kolejnego etapu rozwoju intelektualnego młodego człowieka. Za jego właściwy rozwój odpowiadamy my – dorośli. Jako wieloletni nauczyciel wiem, że praca z młodymi ludźmi jest ogromnym wyzwaniem wynagradzanym jeszcze większą satysfakcją i zadowoleniem.

Nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzę, wiary i siły do podejmowania dalszych działań na rzecz wychowania młodego pokolenia. Niech nowy rok szkolny 2013/2014 będzie czasem spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a także optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy.

Życzę wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, jak również odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.

Ze swojej strony pragnę zapewnić, że w swojej działalności parlamentarnej będę wspierał projekty oraz rozwiązania w dziedzinie edukacji zmierzające do zapewnienia właściwego funkcjonowania polskiego systemu oświaty.

Z poważaniem,
Marcin Witko
Poseł na Sejm RP
2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/aktualnosci/zyczenia-z-okazji-rozpoczecia-roku-szkolnego-2013-2014/