Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Wystąpienie z dnia 13 września 2012

Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Pani poseł Masłowska, pani poseł profesor Krystyna Pawłowicz, pan poseł Dera przytaczali argumenty związane z niekonstytucyjnością państwa projektu. Myślę, że bylibyście państwo dużo bardziej wiarygodni, gdybyście faktycznie państwo przede wszystkim zrzekli się pieniędzy i dopiero zaprezentowali jakikolwiek projekt.

W związku z tym, że padło tutaj pytanie, chciałbym to pytanie wzmocnić i naprawdę serdecznie poprosić państwa o udzielenie odpowiedzi: Czy i jaką kwotę pobiera Ruch Palikota z budżetu państwa w ramach subwencjonowania partii politycznych i czy faktycznie w związku ze złożonym przez państwa projektem jesteście nas w stanie państwo zapewnić, że zrzekacie się finansowania jako partia polityczna z budżetu państwa?

(Głos z sali: Jak poprzecie projekt, to tak.)

Dziękuję bardzo

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/sejm/wystapienia/wystapienie-z-dnia-13-wrzesnia-2012/113