Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Wystąpienie z dnia 30 sierpnia 2012

MarcinSzanowny Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Usłyszeliśmy dziś z ust pana premiera, że nic nie może i na nic nie ma wpływu. Niestety, myślę, że pan premier doskonale zna refren tej piosenki, ale niedobrze dla Polaków, że coraz częściej i Polacy ten refren słyszą. ˝Polacy, nic się nie stało, nic się nie stało, Polacy˝. A stało się, i to stało się bardzo wiele - zawiodły najważniejsze instytucje państwowe, państwo nie chroni swoich obywateli.

Po wystąpieniu pana premiera i jego ministrów nie mamy wątpliwości, że komisja śledcza jest niezbędna. Oczekujemy jasnej i rzetelnej odpowiedzi: Na jaką pomoc rządu mogą liczyć ofiary oszustwa Amber Gold i nieudolności państwa polskiego? Czy pan, panie premierze, zaręczy, że partia PO nie korzystała z pieniędzy Amber Gold? I, po trzecie: Dlaczego jak diabeł święconej wody pan i PO boicie się komisji śledczej? Dziękuję bardzo.

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/sejm/wystapienia/wystapienie-z-dnia-30-sierpnia-2012/