Facebook
Twitter
Google+
YouTube

"Bulwary Showtime"- prezentacja kadry Klubu Piłkarskiego RKS Lechia

11

W sobotę 13 września 2014 r. na terenie "Galerii Bulwary" przy ulicy Legionów, odbyła się uroczystość „Bulwary Showtime".

Koronnym punktem imprezy, była oficjalna prezentacja kadry Klubu Piłkarskiego RKS Lechia 1923, której strategicznym sponsorem jest Las Vegas Energy Drink, partner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Gościem specjalnym był Andrzej Szarmach, legenda polskiego futbolu świetny przed laty piłkarz, jeden ze znakomitych Orłów Kazimierza Górskiego, który fanom sportu dostarczył wielu wspaniałych chwil.

Imprezę prowadzili Damian Michałowski i Michał Korościel - dziennikarze Radia „Zet”.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół „Cover Band”.

Wszyscy, którzy przybyli na to wyjątkowe wydarzenie kulturalno - sportowe mogli uczestniczyć w profesjonalnej prezentacji miejscowej drużyny piłkarskiej, a także wziąć udział w przygotowanych wielu atrakcjach i konkursach z nagrodami.

Poseł na Sejm RP Marcin Witko aktywnie uczestniczył w uroczystości.  Zapowiadał m.in Medalistę Mistrzostw Świata z roku 1974, oraz 1982 - Andrzeja Szarmacha oraz ogłosił konkurs, w którym trzech uczestników miało zanucić, bądź zaśpiewać „Odę do radości” - hymn Unii Europejskiej. Do wygrania był weekendowy pobyt w Brukseli dla dwóch osób z osobami towarzyszącymi. 

Impreza była wyjątkowo udana, pełna profesjonalizmu, a także dostarczyła uczestnikom wielu radości w postaci cennych nagród.

Na zakończenie w godzinach wieczornych uczestnikom „Kina Letniego na leżakach” zaprezentowano polską komedię „Wkręceni”. 

Więcej informacji i źródło: http://www.nasztomaszow.pl/sport/bulwary-showtime-pokaz-profesjonalizmu/

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/bulwary-showtime-prezentacja-kadry-klubu-pilkarskiego-rks-lechia/