Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Dialog i porozumienie to recepta na zdrowie dla szpitala w Tomaszowie Maz. 1

W dniu 18 listopada 2013 r. w Biurze poselskim Marcina Witko Posła na Sejm RP odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli pracowników Tomaszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. , Prezesem TCZ Sp. z o.o. i Starostą Tomaszowskim. Obecni byli również radni Rady Miejskiej Tomaszowa Maz. i Rady Powiatu Tomaszowskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Spotkania było próbą podjęcia dialogu miedzy pracownikami tomaszowskiego szpitala a Prezesem TCZ Sp. z o.o. i Starostą Tomaszowskim oraz stworzeniem płaszczyzny porozumienia dla dalszych uzgodnień  w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania służby zdrowia w powiecie tomaszowskim. Inicjatywa spotkania była wynikiem prośby pracowników szpitala do Posła Marcina Witko o pomoc w nawiązaniu dialogu z władzami spółki.

„Nie ulega wątpliwości, że większość problemów z jakimi boryka się służba zdrowia spowodowana jest niedostatecznymi środkami finansowymi przeznaczanymi na jej funkcjonowanie. Gospodarowanie niewielkimi środkami z misją ratowania życia i zdrowia ludzkiego jest trudnym przedsięwzięciem, wymaga kompromisów i ustępstw, ale dobry gospodarz musi mieć na uwadze także godność i dobro współpracowników, bowiem to oni swoją ciężką pracą życie i zdrowie ludzkie ratują. Głęboko wierzę, że obie strony dołożą wszelkich starań i dobrej woli, aby zawrzeć porozumienie i zakończyć nieprzychylną atmosferę wokół tomaszowskiego szpitala. ”- Poseł Marcin Witko.

Dialog i porozumienie to recepta na zdrowie dla tomaszowskiego szpitala

1
1
2
2
3
3
 

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/dialog-i-porozumienie-to-recepta-na-zdrowie-dla-szpitala-w-tomaszowie-maz/