Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Inauguracja kampanii wyborczej Mariusza Dziuby - kandydata na burmistrza Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą.

W dniu 12 października 2014 r. w nowym Mieście nad Pilicą, w siedzibie firmy "Orzech", odbyło się otwarte spotkanie inaugurujące kampanię wyborczą Pana Mariusza Dziuby - kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą.
Gośćmi spotkania byli m.in. wicemarszałek Senatu RP Stanisław Karczewski, poseł na Sejm RP Marcin Witko, poseł Marek Suski, a także posłowie do Parlamentu Europejskiego: Zbigniew Kuźmiuk oraz Janusz Wojciechowski.

Podczas spotkania z mieszkańcami kandydat na burmistrza - Mariusz Dziuba - zaprezentował swój program wyborczy. 

Wicemarszałek Senatu RP Stanisław Karczewski - prowadzący spotkanie - zaprezentował także kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej, Rady Powiatu Grójeckiego oraz Sejmiku Województwa Mazowieckiego. 

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/inauguracja-kampanii-wyborczej-mariusza-dziuby-kandydata-na-burmistrza-miasta-i-gminy-nowe-miasto/