Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Konwencja samorządowa PiS w Łodzi 

W dniu 20 września 2014 r. w auli Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbyła się ogólnopolska konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości.
W trakcie konwencji podpisano Deklaracje Samorządowca:
- Ostatnie trzy lata spędziliśmy na podróżach po Polsce. Byliśmy we wszystkich powiatach. Słyszeliśmy co ludzie mówią o swoich troskach. Właśnie z tych wyjazdów zrodził się nasz program, ale także nasza Deklaracja Samorządowca. To zobowiązanie do służby – powiedział Jarosław Kaczyński podczas konwencji samorządowej.

Rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do samorządu terytorialnego odbyło się w auli łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzący konwencję szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi - Marcin Mastalerek, mówił o wadze zmian w samorządach, które bardzo często przypominają dziś układy znane z ujawnionych taśm prawdy.
Podczas konwencji można było oglądać wystąpienia:
  • prof. Piotra Glińskiego - szefa Rady Programowej Prawa i Sprawiedliwości,
  • kandydatki PiS na Prezydenta Łodzi Joanny Kopcińskiej,
  • europosła Janusza Wojciechowskiego,
  • wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beaty Szydło,
  • reprezentanta ludzi młodych Lucjusza Nadbereżnego - kandydata na prezydenta Stalowej Woli,
  • a także przemawiającego na zakończenie konwencji Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który odniósł się do prób wszczęcia awantury, która ujawniła się po ogłoszeniu ostatnich zmian w rządzie i w Sejmie:

- Dzisiejszej władzy chodzi o wywołanie w Polsce awantury. PiS awantury nie chce i do niej nie dopuści – mówił lider opozycji.
- Będziemy pokazywali, że Polską można rządzić inaczej, że można rządzić pro publico bono, dla pożytku publicznego – przekonywał Jarosław Kaczyński. Jak stwierdził, deklaracja samorządowca jest jednocześnie wołaniem do polskiego rządu o zmiany w wielu ważnych dziedzinach życia społecznego, m.in. w służbie zdrowia: - Mamy do czynienia ze zwijaniem się państwa oraz przekazywaniem zadań samorządom bez pieniędzy – zauważył Prezes PiS.

Po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego, przedstawiciele wszystkich 16 województw podpisali Deklaracje Samorządowca.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w Tomaszowie Mazowieckim na konwencji łódzkiej
źródło: www.pis.org.pl
2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/konwencja-samorzadowa-pis-w-lodzi/