Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Kotomania 2014

W dniu 21.02.2014r. odbyła się Gala z okazji jubileuszu Fundacji KOCIA MAMA w Łodzi.  Koncert uświetniły występy wielu wyjątkowych artystów. Śpiewały radośnie dzieciaki, pięknie akompaniowała skrzypaczka Kasia, a kankan w wykonaniu zespołu Łódź wzbudził ogromne emocje, bo dziewczyny ubrane w falbaniaste czerwone spódnice i kolorowe ludowe kubraczki, w kocich maseczkach na twarzach rozgrzały publiczność tak, że wszystkim udzielił się radosny nastrój i każdy się cieszył z bycia razem.

Fundacja Kocia Mama zajmuje się pomocą bezdomnym kotom, adopcjami i wolontariatem. Kocia Mama przede wszystkim walczy z kocią bezdomnością poprzez świadome akcje ograniczania populacji kotów bezdomnych: sterylizację i kastrację. Zajmuje się popularyzowaniem wiedzy o kocich zachowaniach. Uczy szacunku w relacji kot - człowiek, krzewiąc kulturę odnośnie kotów bezdomnych, bo kochać koty małe, zdrowe i takie domowe jest bardzo łatwo, a zupełnie inna świadomość się zaczyna, jeżeli chodzi o koty bezdomne. One się rządzą innymi prawami i trzeba po prostu traktować kota i problem koci z punktu widzenia kota, a nie z punktu widzenia człowieka. Tu się człowiek uczy pokory.

KOTOMANIA


Więcej o koncercie na stronie:

http://www.kociamama.pl/?kotomania-2014.-edycja-druga.%2C4484

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/kotomania-2014/