Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Młodzieżowy Dom Kultury w Sejmie. 

Na zakończenie wakacji dzięki tomaszowskiemu Emdekowi, zainteresowani Tomaszowianie mogli zwiedzić gmach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, który był jedną z atrakcji przygotowanych przez organizatorów podczas wycieczki do Warszawy. 

Na grupę z Tomaszowa Maz., czekał Poseł na Sejm RP ziemi tomaszowskiej  Marcin Witko, który kompleksowo oprowadził uczestników po budynkach Sejmu i Senatu, umożliwiając przejście się znanymi z telewizji korytarzami oraz opowiedział o pracy i obowiązkach posłów.  
Sejmowy gmach większość osób widziało tylko na ekranach telewizyjnych, natomiast teraz będąc w samym środku, można było porównać swoje wyobrażenia i wczuć się w jego atmosferę. Zwiedzając gmach sejmu udało się spotkać wielu znanych polityków, dziennikarzy i innych osób, które można na co dzień zobaczyć w telewizji. Udało się zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcia. 
W wyciecze do Warszawy udział wzięła młodzież, wielu rodziców i dziadków podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury. 
Tomaszowianie odwiedzili również Cmentarz Wojskowy na Powązkach oraz Starówkę w towarzystwie przewodnika, który w ciekawy sposób opowiedział o wielu ważnych miejscach polskiej stolicy.

 
 

więcej na http://www.nasztomaszow.pl/kultura-rozrywka/z-emdekiem-do-warszawy/ 

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/mdk-w-sejmie/